Ewangelia


O g ł o s z e n i a     d u s z p a s t e r s k i e
19 marca 2023 roku - IV Niedziela Wielkiego Postu

 • Dzisiejsza taca, jak zwykle w trzecią niedzielę miesiąca, przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Również dzisiaj o godz. 14.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji dzieci pierwszokomunijnych i Ich rodziców.
 • Także dzisiaj odbędzie się kiermasz świąteczny. Do godz. popołudniowych, po każdej Mszy św., u Bielanek będzie można zakupić wykonane przez Nie produkty świąteczne
 • W poniedziałek, 20 marca, Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. wieczornej, odśpiewamy Litanię do Św. Józefa. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.
 • W środę, 22 marca, o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. za wstawiennictwem Św. Rity. Intencje można składać w kancelarii.
 • W sobotę, 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. jak w dzień powszedni o godz. 7.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość podjęcia się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. O godz. 18.45 – Wieczór Uwielbienia.
 • Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w przyszłą niedzielę tj. 26 marca br. Poprowadzi je Ojciec Mariusz Słowik, Gwardian Klasztoru Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie.
 • Jak zapowiadaliśmy 26 marca odbędzie się druga zbiórka do puszek na zakup kwiatów do przystrojenia Grobu Pańskiego w naszym kościele. O pomoc w zbiórce prosimy poszczególne grupy istniejące przy naszej parafii. Również w tym dniu będzie można nabyć w naszym kościele palmy. Ofiary złożone za palmy po odliczeniu zakupu w całości będą przeznaczone na potrzeby służby liturgicznej.
 • 31 marca odbędzie się ostatnie w tym poście nabożeństwo Drogi krzyżowej.

  Apel Policji


  Plan rekolekcji wielkopostnych
      Kaplica adoracji jest otwarta każdego dnia od godz. 7.30 do 17.30.
Zapraszamy do modlitwy i adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

M s z e    ś w .

Dni powszednie: 7.30, 18.00
Niedziele i święta: 7.30, 9.00, 10.30 - dla dzieci starszych z rodzicami, 12.00,
16.00 - z wyjątkiem lipca i sierpnia - dla dzieci do 7 roku życia z rodzicami,
18.00, 19.30 - młodzież
Inne nabożeństwa...

Mapa Parafii Świętej Rodziny