Ewangelia


O g ł o s z e n i a     d u s z p a s t e r s k i e
29 listopada 2020 roku – Pierwsza Niedziela Adwentu

  • Dzisiejsza niedziela, to Pierwsza Niedziela Adwentu. Jest to okres przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego, przez który wspominamy pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi, jak również okresem oczekiwania na Jego powtórne przyjście na końcu czasów. Czyli jest okresem pobożnego i radosnego oczekiwania
  • Jak już zapowiadaliśmy od dzisiaj w naszej świątyni (w zakrystii lub w kancelarii) można nabyć opłatki. Ofiary złożone za nabycie opłatków, po odliczeniu ceny zakupu, w całości przeznaczone będą na potrzeby naszej świątyni.
  • Od jutra zapraszamy na Msze Św. Roratnie, które będą sprawowane od poniedziałku do piątku rano o godz. 6.30, a w sobotę o godz. 7.30 dla dzieci. Na msze św. roratnie można zamawiać intencje mszalne. Po mszy św. roratniej będzie następna msza poranna o godz. 7.30.
  • Jutro, 30 listopada, święto Świętego Andrzeja Apostoła..
  • 3 grudnia, w czwartek – wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego., Kapłana. Jest to pierwszy czwartek miesiąca, będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii.
  • 4 grudnia - pierwszy piątek miesiąca, spowiedź o godz. 7.30 rano i po południu od godz. 17.30.
  • 5 grudnia o godz. 7.30 będzie sprawowana Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu N. M. Panny, a po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Jest to pierwsza sobota miesiąca – wyjście do chorych.
  • W II niedzielę Adwentu, tj. 6 grudnia br., będziemy obchodzili XX Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Tego dnia będziemy się modlić za wiernych Kościoła katolickiego na Wschodzie. z tej racji zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek.

Nasze nabożeństwa przez internet:


Mapa Parafii Świętej Rodziny

M s z e    ś w .

Dni powszednie: 7.30, 18.00
Niedziele i święta: 7.30, 9.00, 10.30 - dla dzieci starszych z rodzicami, 12.00,
16.00 - z wyjątkiem lipca i sierpnia - dla dzieci do 7 roku życia z rodzicami,
18.00, 19.30 - młodzież
Inne nabożeństwa...