Ewangelia

O g ł o s z e n i a     d u s z p a s t e r s k i e
23 lipca 2017 roku – XVI niedziela zwykła.

  • Dzisiaj, obchodzimy XVIII Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Niesiemy Dobrą Nowinę drogami świata”. W związku z tym, po każdej Mszy Św. odbędzie się Błogosławieństwo wszelkich pojazdów. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Ofiary z akcji Św. Krzysztof – 1 gr za 1 km przeznaczone będą na szlachetne cele MIVA Polska i na środki transportu dla misjonarzy i misjonarek.
  • Jutro wspomnienie Św. Kingi, dziewicy.
  • We wtorek, święto Św. Jakuba Apostoła. Jest to również Dzień automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych.
  • W środę – wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Będziemy obchodzić Dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom, emerytom.
  • W sobotę, 29 lipca, wspomnienie Św. Marty.
  • Wszystkim solenizantkom i solenizantom: Annom, Hannom, Kingom, Mirosławom, Grażynom i Martom oraz Jakubom i Krzysztofom życzymy by patroni przynosili Im jak najwięcej potrzebnych łask.
  • Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie – Collegium Bobolanum otwiera w tym roku akademickim nowy kierunek studiów „Pedagogika chrześcijańska”. Studia kształtują przyszłych nauczycieli i pedagogów. Proces kształcenia obejmuje tematykę z zakresu pedagogiki, ale także socjologii, psychologii, filozofii i teologii. Obecność przedmiotów teologicznych stanowi element wyróżniający pedagogikę chrześcijańską od klasycznych programów na kierunku pedagogika.Mapa Parafii Świętej Rodziny

M s z e    ś w .

Dni powszednie: 8.00, 18.00
Niedziele i święta: 7.30, 9.00, 10.30 - dla dzieci starszych z rodzicami, 12.00,
16.00 - za wyjątkiem lipca i sierpnia - dla dzieci do 7 roku życia z rodzicami, 18.00, 19.30 - młodzież
Inne nabożeństwa...